Знижки

Знижки

Це знижки, що стосуються компанії-перевізника «Адлер Транс».

На даний момент діють наступні знижки:

Знижка

-10%

  • У дві сторони оплата відразу -10%

Знижка

-20%

  • Діти від 6 до 12 років

Знижка

-50%

  • Діти до 5 років
* Знижки не сумуються.

Подорожуйте з комфортом та заощаджуйте з нашими спеціальними пропозиціями! Ми цінуємо наших клієнтів та хочемо, щоб вони отримували максимальну вигоду від подорожей з нами.

На цій сторінці ви можете дізнатися про наші знижки та як їх отримати.

Дитячі квитки

Ми раді бачити дітей у наших автобусах. Ми дбаємо про те, щоб вони відчували себе комфортно та безпечно під час поїздки. Ми також хочемо зробити наші перевезення доступнішими для сімей з дітьми. Тому ми пропонуємо вам наступні знижки для дітей:

  • Знижка 50% для дітей віком до 5 років. Для отримання знижки необхідно надати свідоцтво про народження дитини при покупці квитка. Дитина має їхати у супроводі дорослого. Дитина має право на окреме місце в автобусі. До вартості дитячого квитка також входить 50% стандартного багажного місця.
  • Знижка 20% для дітей віком до 12 років. Для отримання знижки необхідно надати свідоцтво про народження дитини або паспорт при покупці квитка. Дитина має їхати у супроводі дорослого. Дитина має право на окреме місце в автобусі та повне багажне місце.

Знижка при купівлі квитка у дві сторони

Ми хочемо, щоб ви могли відвідати Німеччину чи повернутися до України за найвигіднішою ціною. Тому ми пропонуємо вам знижку 10% при покупці квитка туди та назад. Ви можете купити квитки на той самий або різні маршрути. Також зворотний квиток може бути з відкритою датою. Для отримання знижки необхідно сплатити квитки одразу в дві сторони.

Як застосувати знижку?

Ви можете застосувати знижку:

  • При бронюванні онлайн на нашому сайті. Виберіть зручний для вас рейс, вкажіть кількість пасажирів та вік дітей. Система автоматично розрахує вартість квитків з урахуванням знижок та покаже вам підсумкову ціну. Ви зможете оплатити квитки онлайн за допомогою банківської картки або електронного гаманця.
  • По телефону. Зателефонуйте нам по телефонах офісу та повідомте дані вашого рейсу, кількість пасажирів та вік дітей. Наш оператор розрахує вартість квитків з урахуванням знижок та повідомить вам підсумкову ціну. Ви можете сплатити квитки, завітавши до нашого офісу, або при посадці в автобус.

Ми сподіваємося, що ви знайдете зручний для вас варіант і зможете скористатися нашими пропозиціями. Ми робимо все можливе, щоб ваша подорож були комфортною та приємною.

Напишіть нам