Котбус

Котбус

Котбус (Cottbus) - це місто на сході Німеччини. Друге за величиною місто у федеральній землі Бранденбург.

Що відвідати в Котбусі?

Любителям екскурсій у Котбусі можна відвідати Старе місто (Altmarkt) з його середньовічними будівлями і вузькими вуличками. Найстаріші будівлі Котбуса - Gerberhäuser розташовані на мальовничій береговій дорозі Uferstraße.
Важливі пам'ятки включають Бранденбурзький театр, Червоний замок (Rote Schloss) і Верхній ринок (Oberkirchplatz) з історичною ратушею. Вежа Шпрембергер (Spremberger) - добре збережена частина середньовічної стіни.

Шанувальників культурного туризму, напевно, зацікавить Музей прикладного мистецтва (Museum für Angewandte Kunst) з колекцією предметів декоративного мистецтва, дизайну та кераміки.
Художній музей - "Дизельна Електростанція" (Kunstmuseum Dieselkraftwerk Cottbus), у стінах якого розміщено понад 30 тис. творів мистецтва, створених художниками з 1900 р. і донині. Серед експонатів - фотографії, скульптури та картини.
Міський музей Котбуса (Stadtmuseum) зберігає у своїх стінах історію про багате минуле міста.
Також варто відвідати Бранденбурзький музей (Brandenburgisches Landesmuseum), де ви зможете ознайомитися з історією та культурою регіону.

Помилуватися природою можна, проїхавшись Котбуською парковою залізничною дорогою (Parkeisenbahn Cottbus) або в Ландшафтному парку Браніц (Branitzer Park) навколо однойменного палацу. Парк прикрашений чудовими скульптурами, клумбами, декоративними деревами та системою штучних водойм. Одним із найцікавіших тут є піраміди. Найбільша та найцікавіша з пірамід розташована на воді, у центрі озера.
Також поруч із Котбусом розташований національний парк Шпреевальд (Spreewald), відомий своїми каналами, що протікають серед луків і лісів. Тут ви можете здійснити прогулянку на човні або велосипеді, насолоджуючись мальовничими краєвидами та унікальною флорою і фауною.

Гастрономічним туристам у Котбусі можна скуштувати традиційні бранденбурзькі страви, як-от спрегель (Spreewälder Gurken) - мариновані огірки зі Шпреевальда. У місті також є безліч ресторанів і кафе, де можна скуштувати місцеву та міжнародну кухню.
Любителям круїзів. Завдяки своєму розташуванню поблизу каналів Шпреевальда, Котбус є відправною точкою для круїзних подорожей цими живописними водними шляхами. Ви можете взяти зручний човен і дослідити прекрасні канали та природу регіону.

Напишіть нам