Про перевізника

Ласкаво просимо до «АДЛЕР ТРАНС» - вашого надійного перевізника з України до Німеччини. Наша компанія є одною з провідних автобусних компаній, яка надає високоякісні та комфортні послуги пасажирських перевезень.

Ми розпочали діяльність у 2006 році, у складі Транспортної Компанії «Шевченко». Директор «АДЛЕР ТРАНС» тривалий час був заступником, правою рукою та, за сумісництвом, сином директора компанії «Шевченко». З того часу ми маємо власний автопарк та продовжуємо сімейну справу у галузі автобусних перевезень.

У 2017 році підприємством «АДЛЕР ТРАНС» отримано власну міжнародну ліцензію, і по сьогоднішній день ми працюємо, як окрема компанія. Завдяки нашому досвіду та надійності, «АДЛЕР ТРАНС» здобула впізнаваність та популярність у сфері міжнародних перевезень.

Наша місія - безпечні, комфортні та надійні подорожі для наших пасажирів. Ми розуміємо значення кожної поїздки і тому забезпечуємо комфортабельні автобуси, досвідчених водіїв та точний графік руху. Наші пасажири можуть покладатися на нас в будь-який час та за будь-яких обставин, адже «АДЛЕР ТРАНС» завжди забезпечує якість, пунктуальність та найкращий досвід подорожі.

Ми також розуміємо, що доступні ціни є важливим фактором для багатьох пасажирів, і тому пропонуємо конкурентоспроможні тарифи та різноманітні акційні пропозиції, щоб задовольнити будь-які потреби.

Також у «АДЛЕР ТРАНС» ми завжди відкриті до зворотного зв'язку. Ваші коментарі та пропозиції допомагають нам вдосконалювати послуги і покращувати нашу роботу. А позитивні відгуки від наших пасажирів роблять нас щасливими та стимулюють нас до подальшого зростання. Ми пишаємося нашою репутацією надійного та професійного перевізника.

«АДЛЕР ТРАНС» не зупиняється!

Подорожуйте з нами!

Напишіть нам