Страхування

Подорожуйте впевнено та безпечно завдяки нашим послугам обов'язкового медичного страхування пасажирів.

Безпека та благополуччя наших пасажирів є нашим головним пріоритетом. Тому ми надаємо послуги обов'язкового медичного страхування для пасажирів, які подорожують Україною та за кордон.

Ми пропонуємо договори страхування для дітей та дорослих віком до 75 років. Ви можете обрати період страхування від 5 днів до року, залежно від тривалості вашої подорожі.

Укладення договору страхування легке та зручне. Для укладання договору страхування нам потрібні лише кілька простих документів.

Закордонний паспорт
Ідентифікаційний номер
Контактний номер телефону

Ми пропонуємо страхову суму у розмірі 30 000 EUR, яка покриє медичні витрати у разі потреби. Вартість страхування визначається індивідуально, виходячи з кількості страхових днів та віку подорожуючого. Ми гарантуємо конкурентні ціни та гнучку систему тарифів.

Подорожуйте із впевненістю, знаючи, що ви захищені у разі непередбачених обставин. Ми гарантуємо професійне обслуговування та надійну підтримку під час вашої подорожі.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги обов'язкового медичного страхування пасажирів. Ваша безпека – наша відповідальність!

Напишіть нам